Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Více jazyků současně

Aktivity
Avatar

Člen
Avatar
:14.6.2015 17:33

Ahojte

Chci se zeptat, je možné při studiu jednoho jazyka učit se i další? Nebo je vhodné mít první jazyk zmáknutý na určité (vysoké) úrovni anebo je možné se učit oba zároveň, když už ten jeden máte trošku zvládnutý (tedy podobně jako se učí cizí jazyky ve školách)? Konkrétně mi jde o C#, který se už nějakou tu chvilku učím, a Luu.

Předem díky za Vaše rady! :)

 
Odpovědět
14.6.2015 17:33
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Nahoru Odpovědět
14.6.2015 17:38
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Avatar
Odpovídá na
Neaktivní uživatel:14.6.2015 17:40

Ahoj Jiří,

spíš než jednotlivé jazyky je důležité naučit se samotné programování. Pokud budeš znát principy, na kterých je programování založeno, pak svou aplikaci napíšeš v čem budeš chtít. Jde o to, že programátor není lingvista, tudíž si nemusí pamatovat slovní zásobu, stačí mu, aby znal gramatiku (paradigmata a strukturu programovacího jazyka). Na zbytek je Google. :)

Přeji hodně zdaru při studiu. :)

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
14.6.2015 17:40
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.