Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
GIlytex
Člen
Avatar
GIlytex:20.6.2014 18:48

Ahoj, z hecu sem se rozhodl, že bych si udělal web os. Vím že šance že ten projekt vyvinu do konce je velmi malý ale i tak. Problém mi však dělá jazyk, ve kterém by byl operační systém vytvořen. Jaký se k tomu nejvíce hodí. A stím bych chtěl od Vás poradit. Ještě bych napsal co si vůbec pod pojmem WebOs myslím já. Chtěl bych vytvořit uživatelské prostředí které by bylo přístupné na internetu. Představte si něco jako ekosystém googlu a všechny jeho app vsazené do tohoto web os. Který by byl zkrz web. prohlížeč přístupný z každého zařízení. Poté bych chtěl k tomuto web os dodělat mobilní aplikaci. To prostředí by mělo nějaký obchod, ve kterém by byli aplikace ode-mne a od vývojářů. Problém je teda ten, že nevím v jakém jazyce by bylo adekvátní tento projekt vyvinout. Za Vaše případné odpovědi děkuji.
S pozdravem, Gilytex.

 
Odpovědět
20.6.2014 18:48
Avatar
Luboš Běhounek Satik:20.6.2014 19:28

Klient Javascript, server muze byt cokoliv - PHP / Node.js / Java / C# / C++ ...

Nahoru Odpovědět
20.6.2014 19:28
https://www.facebook.com/peasantsandcastles/
Avatar
Old Account
Člen
Avatar
Old Account:20.6.2014 19:50

Klient jednoznacne JS, a server Node.js - ked sa sam nevies rozhodnut aky jazyk chces pouzit, len tazko budes vediet optimalizovat PHPckovy kod dostatocne na to, aby to zvladlo stovky tisic uzivatelov a miliony poziadaviek kazdu minutu. Pokial mas nejake konkretnejsie otazky, kludne mi napis PM a odpoviem ti, s vyvojom Web OS mam uz nejake tie skusenosti, viz. aj tu na Devbooku (bohuzial kvoli nedostatku casu sa nam projekt nepodarilo spustit).

Nahoru Odpovědět
20.6.2014 19:50
"If you keep your eye on the profit, you’re going to skimp on the product. But if you focus on making really gre...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.