Naučit se PHP Naučit se PHP
Pouze tento týden až 80 % sleva na vývoj webů v PHP.
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Fall Ball - Nespadněte dolů

Ostatní jazyky GameMaker Jednoduché hry Fall Ball - Nespadněte dolů

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vzal jsem si jednoduchý a všeobecné známý princip hry, kdy se hráč snaží udržet kuličku co nejdéle v obrazovce a nesmí s ní jít ani moc nahoru ano moc dolu. Moje úprava vzala místo destiček pevných, destičky propustné, které troch zvedají kuličku a zároveň jsem odstranil situaci, kdy hráč umírá tím že se dostane příliš vysoko.

Hra obsahuje několik typů destiček, které propouští dle barvy různě účinně, stejně jako několik dalších bonusů, které jsou průběžně doplňovány. Nechybí možnost nouzového teleportu vzhůru a možnost proházení bočnými "zdmi".

Ve složce byla umístěna i druhá verze s druhou kuličkou, něco na způsob multiplayeru, ale kooperativního a se společným teleportem.


Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 323x (2.18 MB)

 

 

Hru pro vás napsal martinsakra
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor programuje v C# a Javě + dělá v Unity3D
Miniatura
Všechny články v sekci
GameMaker - Jednoduché hry
Miniatura
Následující článek
Game maker tutorial - Pong!
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!