Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Sales week Easter - 50

2 měsíce hostingu zdarma a k tomu .CZ doménu jen za 50 Kč!

ONEbit, český poskytovatel hostingových služeb a certifikovaný registrátor .CZ domén, opět nabízí 2 měsíce webhostingu zdarma a k tomu registraci české domény za pouhých 50 Kč.

Každý si tak může bez rizika a se zanedbatelnými finančními náklady vyzkoušet jeho služby. Nepřijde nabídka vhod i vám?

  • Plánujete spuštění nového webu, ale přípravy se táhnou. Pojistěte si doménu a vyzkoušejte služby webhostera dřív, než budete řešit ostré nasazení webu.
  • Jste dlouholetým uživatelem konkurenčního webhostingu a chtěli byste si otevřít obzory. Možná by vám i vašemu webu změna prospěla a nakopnula projekt k dalšímu zlepšování.
  • Toužíte po vlastním blogu, ale bojíte se počáteční investice do hostingu a domény. S touto nabídkou vaše obavy mohou opadnout. S instalací CMS (třeba oblíbeného Wordpressu) vám navíc ráda pomůže zákaznická podpora.
  • Vyvíjíte náročnější webovou aplikaci a řešíte, kde ji umístit, aby ji nepotopil nekvalitní webhosting. Za zkoušku ONEbit hostingu teď opravdu nic nedáte a s doménou za 50 Kč už není důvod si registraci dlouze rozmýšlet.

.CZ doména je sázka na jistotu

Národní doména je nejrozšířenější doménou v České republice. Při vyhledávání informací čeští uživatelé internetu upřednostňují právě domény s koncovkou .cz. Výběr domény pro jakýkoli internetový projekt by tedy měl toto uživatelské chování respektovat. Pokud si zájemce o doménu .cz neví s výběrem rady, může se obrátit přímo na registrátora domén, nebo využít doporučení a tipy na jeho webových stránkách.

Neodkládejte své internetové projekty do nekonečna a využijte příležitosti přidat se k více než 25000 zákazníkům ONEbit hostingu a nezávazně si vyzkoušet veškerou jeho péči na vlastní kůži.

Další informace lze najít na adrese www.onebit.cz

ONEbit webhosting akce

 

Aktivity (1)