Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Doména .CZ za 50 Kč a k tomu 2 měsíce hostingu zdarma

Poskytovatel hostingu ONEbit spustil v únoru ojedinělou akci. Internetovou doménu .CZ nyní zaregistruje jen za 50 Kč bez DPH, přitom běžná cena za první registraci je na trhu více než dvakrát vyšší. ONEbit navíc nabízí zákazníkům hostingové služby na 2 měsíce zdarma, což je v kombinaci s minimální platbou za doménu ideální příležitost, jak si jejich služby nezávazně vyzkoušet.

ONEbit webhosting akce

Hostingové společnosti nemají moc možností, jak své služby od konkurence odlišit. Z webových prezentací mohou zákazníci získat pocit, že je to služba jedna jako druhá, lišící se jen svou cenou.

Tak to ale vůbec není, mezi parametry a kvalitou jednotlivých poskytovatelů jsou velké rozdíly. Nejlepším ukazatelem jsou osobní zkušenosti uživatelů, popřípadě doporučení od spokojených zákazníků. Díky této akci si můžete naše služby vyzkoušet s naprosto minimálními náklady a rizikem.

říká marketér společnosti Jiří Urbánek.

Podle sdružení CZ.NIC, správce národní domény, hraje volba vhodného doménového jména klíčovou roli v otázce úspěšnosti webové prezentace. Provozování webu na vlastní doméně dává jeho majiteli jistotu, že jej zákazníci najdou vždy na stejné adrese. Totéž platí pro e-mailové adresy. Při vyhledávání informací čeští uživatelé Internetu upřednostňují právě domény s koncovkou .CZ. Výběr domény pro jakýkoli internetový projekt by tedy měl toto uživatelské chování respektovat.

Doména .CZ je navíc bezpečná, protože umožňuje zabezpečení technologií DNSSEC zabraňující útočníkům přesměrovat komunikaci na jiný webový server. Ten má ve většině případů za cíl získat od nic netušícího návštěvníka citlivé údaje. V současnosti je registrováno necelých 1,3 milionu .CZ domén, ale zabezpečeno je pouze zhruba polovina z nich. U nás je DNSSEC samozřejmostí,

podotýká jednatel ONEbit hostingu Petr Benešovský.

O tom, že výběr poskytovatele hostingu není radno podceňovat, ví své online marketingový specialista Vladan Košut:

Není nic horšího, než když je web kvůli výpadkům DNS či hostingových služeb pomalý nebo nedostupný. Veškerá marketingová aktivita tak jde vniveč a přivedení návštěvníci už se nikdy nemusí vrátit.

ONEbit hosting je poskytovatelem webhostingových služeb a certifikovaným registrátorem .CZ domén. Působí na trhu od roku 2005. V současné době má více než 25 000 zákazníků a jejich počet stále rychle stoupá. ONEbiťáci jsou doslova posedlí kvalitou nabízených služeb a 99,99% dostupnost webhostingu není v jejich případě jen zbožným přáním, ale realitou podloženou nezávislým měřením.

Další informace lze najít na adrese www.onebit.cz


 

Všechny články v sekci
PR články
Článek pro vás napsal ONEbit hosting
Avatar
Jak se ti líbí článek?
4 hlasů
ONEbit hosting
Aktivity (7)

 

 

Komentáře

Avatar
krepsy3
Redaktor
Avatar
krepsy3:21.2.2017 23:59

Zajímavé... oddíl už by mohl spustit web, tak tohle je zajímavá příležitost začít alespoň s nějakým WP, než si to nakódim po svým :D

Odpovědět
21.2.2017 23:59
Programátor je stroj k převodu kávy na kód.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
ONEbit hosting
Redaktor
Avatar
Odpovídá na krepsy3
ONEbit hosting:22.3.2017 13:00

Určitě vyzkoušejte :) A pokud byste potřebovali poradit s rozjetím webu, rádi vám pomůžeme (stačí napsat na podpora@onebit.cz).

Odpovědět
22.3.2017 13:00
Jsme technologie, jsme služby, jsme lidé. Jsme ONEbit hosting.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.