Psst. EU dotace 85 % pro OSVČ a firmy lze nyní čerpat i na e-learning. Více informací
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij halloweenské akce 80% výuky zdarma!
Python týden

Vydělejte si tvorbou www stránek

InPage Vytváříte webové stránky? Zkuste populární redakční systém, se kterým jejich tvorbu zvládnete během pár minut, získáte vlastní .cz doménu zdarma nebo e-shop!

Oblíbená služba inPage od společnosti ZONER software umožňuje vytvořit firemní webové stránky vlastními silami za několik minut. inPage se hodí jak pro „renovaci“ starého webu, tak pro tvorbu úplně nových webových stránek. Můžete tak na internetu vytvářet weby pro zákazníky a kamarády, levně, hezky, jednoduše a se vším, co potřebujete … a bez zkušenosti s programováním. inPage navíc podporuje SEO optimalizaci, co pomůže lépe umístit web ve výsledcích vyhledávání a přivede tak zákazníky na stránky.

inPage nabízí

Kdo chce hezké a snadno upravovatelné webové stránky s vlastní .cz doménou, kterou využívají tisícovky spokojených uživatelů s firemními, osobními nebo klubovými stránkami, služba inPage by pro něj měla být jasnou volbou. S velmi nízkými pořizovacími i provozními náklady, množstvím služeb a doménou .cz v ceně se stává ve své třídě jedničkou mezi konkurencí. V rámci kampaně na podporu domény .cz je nyní služba inPage pro tvorbu webových stránek za speciální cenu jen 600 Kč/rok (včetně doménou .cz). Navíc jsou zde zajímavé partnerské slevy. Objednat můžete zde.

Ukázka webů vytvořených v inPage
Ukázka webů vytvořených v inPage

O doméně .cz

Doména .cz je součástí webové adresy, e-mailové adresy a všech dalších adres internetových služeb. Vytváří tak internetovou identitu dotyčné osoby či organizace. Na českém internetu je nejvíce populární doména .cz, která právě překonala 1.000.000 registraci a má pro prezentaci v českém prostředí nezaměnitelný význam. Pokud vytváříte pro své zákazníky webové stránky, jasná volba by měla padnout na doménu CZ.

Veškeré informace o programu inPage naleznete na webových stránkách www.inpage.cz nebo se můžete obrátit na zákaznickou podporu společnosti ZONER software, tel. 603 196 637 nebo e-mail admin@zoner.cz.


 

Aktivity (1)