Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

M-Tetris

Ostatní jazyky Pascal M-Tetris

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Poměrně kvalitní "M" Tetris ikdyž není plně dotáhlý do konce. Nicméně je hratelný, využívá SVGA rozlišení (640x480 ve 256 barevné paletě). Jednotlivé obrazce jsou barevně odlišeny. Hra využívá vlastní obsluhu klavesnice kvůli kvalitní ovladatelnosti hracích kostiček, Za zmínku stojí také "hrátky s paletkou" např.: gama korekce (zesvětlení obrazu), "típání" obrázků do formátu PCX. Problémy určitě nastanou při spuštění hry pod novými operačnímy systémy Windows, protože si hra nastavuje vlastním způsobem SVGA rozlišení.

 

 

Stáhnout

Stáhnout  Stáhnout hru M-Tetris včetně zdrojových kódů


Galerie


 

 

Hru pro vás napsal Michael Stavěla
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Jméno: Michael Stavěla, místo nejčastějšího pobytu: Morava, vzdělání technicko-ekonomické, záliby: rekreační sport (floorball, cyklistika, plavání), programování, šifry, příroda – poznávání nových míst, hlavně ne rutina – ať se něco děje, čím víc zm...
Miniatura
Všechny články v sekci
Pascal
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!