Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Rockets

Na hře pracuji spíš v náhodných okamžicích jen krátkou dobu kdy zrovna nejsem líný. :D Bude to jinak 2D hra kterou tvořím v Godot engine. Hráč je jediný přeživší vzpoury robotů na vesmírné věděcké stanici Československé republiky. Bude muset prozkoumat několik základen vydlabaných v asteroidech i stanic podobným ISS. Aby si odemknul cestu zpátky na planetu Zemi.

Partnera k projektu nejspíš mít nebudu (Záleží jestli přestane bejt línej :D ).

Dev Diary

  • 6.8. Hra je jakž takž prezentovatelná. Hráč může nastoupit vystoupit z rakety a poletovat vesmírem. Také jsou implementované věže s jednoduchou UI které střílí po hráči.
  • 27.8 Po mnoha pokusech jsem zjistil že nejsem schopný udělat uvěřitelnou walking animaci. :D Budu muset vymyslet něco bez nohou.
  • 24.9. Ve své nekonečné moudrosti jsem na to kašlal a začal na tom doopravdy pracovat tak dva týdny před deadlinem. Trošku rip, ale rozchodil jsem a přidal většinu věcí co jsem chtěl. Takže snad dobré :D

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017 - Další vývojové nástroje pro tvorbu aplikací
  • David Čápka (9.5 bodů) - Nač všechna ta skromnost? Hra je podle mne vydařená :) Chybí hudba, jako u většiny her, to ubírá na atmosféře. Příběh zajímavý, "postavy" originální, ty texty jsou příjemným průvodcem při hraní. Co můj mozek nepobíral byla padající raketa v zero-gravity prostředí nebo tlačítko "Přejít do menu", co se na raketě poté ukázalo. Nepodařilo se mi dostat za level za asteroidy, nevím, jestli hru jde uložit. Tohle je problém u hodnocení podobných her, projektů jsou desítky a nemůžeme každému věnovat tolik času, abychom vše prolezli. Předpokládám, že za asteroidy jsou ještě nějaké levely. Když to shrnu, je to hezká plošinovka a nabízí vše co bych od takové hry očekával, až na lepší ozvučení.
  • Lucie Hartingerová (9 bodů) - Mělo to tutoriál přímo ve hře a bylo tam aspoň pár zvuků. Úvod byl vtipný a grafika nebyla vůbec špatná! Škoda, že se to nedá uložit a hráč tak musí jít pokaždé od začátku, protože je to trochu na nervy, ale což :-)
  • Tomáš Bitter (9 bodů) - Je to na dobré úrovni. Skvělá je změna způsobu hraní - nejprve souboj s roboty v budově, potom létání v raketě a nakonec Asteroids (ty by mohly být delší). Grafika je amatérská, ale rozhodně nevypadá, že by byla nějak zvlášť zanedbaná. A dokonce jsou ve hře i zvuky, což u her podobného měřítka není moc časté.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2017.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 34x (32 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů

 

Všechny články v sekci
Další vývojové nástroje pro tvorbu aplikací
Článek pro vás napsal Matěj Drábek
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
.Autor se věnuje alkoholismu a programování v C#
Aktivity