Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Karel Panský:23.10.2018 14:27

Ahoj, potřeboval bych pomoc se sestavením gitlab-ci souboru pro aplikaci v Pythonu. Normálně programuji v javě, ale dostala se mi do rukou zakázka v pythonu. Nějak jsem to zvládl napsat, ale narazil jsem teď na problém s gitlabem, nevím jak to nasadit. :/ Pro javu mám již vytvořenou defaultní šablonu pro všechno ale tady jsem bezradný. Nemá tu někdo z vás náhodou nějakou vzorovou podobu tohohle konfiguráku?

Zkusil jsem: Moc ke zkoušení toho nebylo, na netu jsem nic uspokojivýho nenašel. Pomalu si začínám myslet, že ani nic takovýho pro Python prostě není. Nemám s ním zkušenosti, pouze tenhle jeden projekt takže o něm spoustu věcí pochopitelně nevím. Dockerfile jsem vytvořil v pohodě, ale tohle je pro mě oříšek.

Chci docílit: Autodeploy na gitlab produkce/stage/test a deploy z jiný větve než z masteru. Jedná se o forknutej originál nad kterým jsem udělal nadstavbu. Jakýkoli rady si velice cením, ztrácím nad tím spoustu času.

 
Odpovědět
23.10.2018 14:27
Avatar
Karel Panský:23.10.2018 14:28

Ještě jsem teda nezmínil, že běžíme na k8s.

 
Nahoru Odpovědět
23.10.2018 14:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.