Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
discount week 80
Avatar
Karel Panský:23.10.2018 14:27

Ahoj, potřeboval bych pomoc se sestavením gitlab-ci souboru pro aplikaci v Pythonu. Normálně programuji v javě, ale dostala se mi do rukou zakázka v pythonu. Nějak jsem to zvládl napsat, ale narazil jsem teď na problém s gitlabem, nevím jak to nasadit. :/ Pro javu mám již vytvořenou defaultní šablonu pro všechno ale tady jsem bezradný. Nemá tu někdo z vás náhodou nějakou vzorovou podobu tohohle konfiguráku?

Zkusil jsem: Moc ke zkoušení toho nebylo, na netu jsem nic uspokojivýho nenašel. Pomalu si začínám myslet, že ani nic takovýho pro Python prostě není. Nemám s ním zkušenosti, pouze tenhle jeden projekt takže o něm spoustu věcí pochopitelně nevím. Dockerfile jsem vytvořil v pohodě, ale tohle je pro mě oříšek.

Chci docílit: Autodeploy na gitlab produkce/stage/test a deploy z jiný větve než z masteru. Jedná se o forknutej originál nad kterým jsem udělal nadstavbu. Jakýkoli rady si velice cením, ztrácím nad tím spoustu času.

 
Odpovědět
23.10.2018 14:27
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Karel Panský:23.10.2018 14:28

Ještě jsem teda nezmínil, že běžíme na k8s.

 
Nahoru Odpovědět
23.10.2018 14:28
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.