Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Jak nastavit parametr RGB ledky na Raspberry Pi

Python Python Jak nastavit parametr RGB ledky na Raspberry Pi

Aktivity (1)
Avatar
Radomír Bednarský:29.11.2016 18:19

Dobrý den, prosím o radu, jaky použít příkaz, nebo soubor příkazů, tak abych pomocí posuvníku na webserveru Raspberry pi mohl měnit barvu RGB ledky. Nějak nevím jak tam zadat parametr/proměnnou, tak aby pak spolupracovala s posuvníkem. Děkuji

 
Odpovědět 29.11.2016 18:19
Avatar
Radek
Člen
Avatar
Radek:30.11.2016 13:17

No ono je to celkem jedno v cem to delas. Kdybych to resil jak v PHP tak si udelam jednu stranku, ktera bude podle toho co ji prijde resit ovladani LEDky (nejjednoduseji muzes volat program gpio ktery ovlada piny) a druha stranka kde je posuvnik a pri zmene vola javascriptem tu prvni stranku, ktera volada vystupy.

Jinak je tohle co jsem napsal asi nejjednodussi. Standardne se to jinak resit pres cgi scripy, ktery pak vykovanaji neco primo na pozadi.

 
Nahoru Odpovědět 30.11.2016 13:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.