IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Petr
Člen
Avatar
Petr:22.5.2018 12:31

Python Django je u mne v kurzu. Tak stále čekám na pokračování pro webovou aplikaci s databází. Možná o to zde není zájem, tak se připomínám. Kalkulačka funguje, ale co dál. Dotazník, který je k dispozici jinde je dost nezajímavý. Potřeboval bych pracovat s texty, obrázky, mp4, s databází, jak to umí PHP s Apachem a MySQL. Ale lokálně, na výuku. Automatický převod asi není možný, takže hezky odpočátku. Nepotřebuji web na internetu a Django je ideální. Tak se snad dočkám nějaké reakce.

 
Odpovědět
22.5.2018 12:31
Avatar
David Hartinger
Vlastník
Avatar
Odpovídá na Petr
David Hartinger:22.5.2018 12:44

Připomínat se můžeš, ale my teď musíme plnit požadavky EU a implementovat fíčury pro GDPR, proto se tu nic neděje a ještě nějakou dobu nebude. Asi tak :)

Nahoru Odpovědět
22.5.2018 12:44
New kid back on the block with a R.I.P
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.