Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount week 30
Avatar
h.honzicek
Člen
Avatar
h.honzicek:9.6.2012 2:05

videl jsem hru v powerpointu jednoho kluka? jak se to dela? ale treba kdyz si stahnu preddelanou hru milionar tak jsou všechny odpovědi správný ale viděl jsemv pps i adventuru a jeste se chci zeptat zda na to stačí openoffice či musí být MS

 
Odpovědět
9.6.2012 2:05
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
matesax:9.6.2012 5:56

Snad není tak težké domyslet si, že je to jedno. Já třeba ani nepoužíval jmenované prezentační prohlížeče - je jich mnohem víc. Takže si vyber ten, který se bude pro tvou hru nejvíce hodit,... Jinak stačí tam naskládat obrázky a objektům dávat odkazy na určité stránky. Většina těch prezentačních programů mám možnost třeba exportování do exe, nebo zakázání měnění textu, nebo ztovna PowerPoint má možnost přejití rovnou k prohlížení - takže to vypadá jako normal exe - akoráte nevím, jak by se tam dalo zakázat měnění obsahu. Ale vřele doporučuji spíše program Petr Lite. http://www.itnetwork.cz/index.php?… Naučíš se zde jak programovat a je to snadné - spíše triviální,...

 
Nahoru Odpovědět
9.6.2012 5:56
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
David Čápka:9.6.2012 8:27

Jestli rád klikáš, můžeš kouknout i na GameMaker - http://www.itnetwork.cz/index.php?…

Nahoru Odpovědět
9.6.2012 8:27
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
David Jančík
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na h.honzicek
David Jančík:9.6.2012 9:03

Darkmagic dělal hry v PP hry. Například: http://www.itnetwork.cz/index.php?…
Mrkni se případně mu napiš pod článek on ti poradí :)
Jde spíše o klikání na aktivní prvky. Né, že by se něco programovalo. Proto jsi taky dost omezený - je to spíše pro zajímavost. Pokud chceš naprogramovat něco dle svých představ jak píše matesax šáhni po nějakém vývojovém programu například po zmíněném Petrovi.

Nahoru Odpovědět
9.6.2012 9:03
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.