dodání ihned! nové
Hledáme programátora do rostoucího týmu ITnetwork.cz, 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací
Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
BF
Avatar
Miroslav Chovanec:19.1.2017 21:39

Dobrý večer. Neviem ako je to možné, ale historicky možno použitím českej jazykovej verzie MS Outlook a potom slovenskej, mi vznikli v kontaktoch - Moje kontakty dve skupiny, teda vlastne štyri skupiny, rsp. 8 skupín kontaktov. Moje kontakty majú duplicitné Kontakty, Navrhované kontakty - jedny sú Kontakty Outlook a druhé sú kontakty emailového účtu, to isté aj Navrhované Kontakty, a keď idem do správy a rozkliknem KOMU, tak sa otvoria ešte duplicitné Kontakty (mobilný) a Navrhnuté kontakty (mobilný). No a v záložke Kalendár, Moje kalendáre mám Kalendář a Kalendár. Urobil som aspoň to, že som v tých duplicitách vymazal všetko, takže sú prázdne. Ale otravuje mi to život, lebo pri písaní správ sa mi nevkladajú emailové adresy, musím rozkliknúť Komu a vyhľadať a ten Kalendář sa dá len odobrať kvačka aby sa nezobrazoval. Prosím o radu, ako je možné očistiť Outlook o tieto duplicity.Veľmi pekne ďakujem.

 
Odpovědět
19.1.2017 21:39
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:19.1.2017 23:41

Nic nezaručuju, ale možná by mohlo fungovat to z outlooku všechno exportovat, importovat do google kontaktů, ten umí sloučit duplicity, z outloku všechny smazat, exportovat z googlu a importovat do outlooku.
Než to z outlooku smažeš, tak se podivej jak se to dá z googlu exportovat, co si pamatuju tak tam byly nějaký problémy.

Nahoru Odpovědět
19.1.2017 23:41
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.