Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring

Diskuze: OS X Yosemite, Message aplikace a Facebook chat

Aktivity
Avatar
Ladis
Člen
Avatar
Ladis:20.8.2015 14:42

Ahoj,

Nesetkal se tu někdo s využitím předinstalované aplikace Messages v OS X jako zprostředkovatel chatu z facebooku? Na přiloženém odkazu je návod, jak chat rozchodit:
https://www.maketecheasier.com/…essages-osx/
Chat funguje velice příjemně, včetně funkčních notifikací atd. Problém však je, když z jiného zařízení vlezu na FB případně jiný IM klient a odešlu zprávu, není zpětně v Messages odchozí zpráva dohledatelná. Příchozí fungují normálně. V praxi to vypadá tak, že když vedu s někým chat z mobilu a navážu na něj z počítače, vidím pouze příchozí zprávy a často se v té konverzaci ztratím.
Můj dotaz zní, zda nedělám někde něco špatne v konfiguraci, nebo zda je to nějakým způsobem technologicky limitované a zobrazení i odchozích zpráv z jiného zařízení není možné.

Díky

Odpovědět
20.8.2015 14:42
Budoucnost už není to, co bývala.
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na Ladis
:20.8.2015 14:51

Jedna se o technologickou limitaci Jabberu, ktery FB pouziva. Prichozi zkratka uvidis, ale odchozi ne. Lepsi je kombinace http://www.goofyapp.com na Macu a Messengeru na mobilu.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
20.8.2015 14:51
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Ladis
Člen
Avatar
Odpovídá na
Ladis:20.8.2015 14:59

Díky za info, zkusím tedy využívat Goofy :-)

Nahoru Odpovědět
20.8.2015 14:59
Budoucnost už není to, co bývala.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.