Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
MrApik
Člen
Avatar
MrApik:6.8.2016 12:43

Ahoj, mám programování v Javě jako koníček a rád bych se chtěl naučit v ní programovat UI (nemyslím script do nějaké hry aj.). Můj cíl je vytvořit něco jako "asistenta", prostě aby byl schopen odpovědět na přirozené dotazy, aniž by byly předem definovány. Prostě taková Siri, která ovšem nebude mít přesně definované příkazy. Nechci dělat nic velkého, spíš se na tom projektu s UI naučit, ovšem nevím kde/jak. Mohli byste mi doporučit nějakou tu literaturu? Nebo třeba návody na netu aj.? Díky moc.

 
Odpovědět
6.8.2016 12:43
Avatar
martinkobelka
Redaktor
Avatar
martinkobelka:6.8.2016 12:48

Podívej se na "Zpracování přirozeného jazyka ":https://nlp.fi.muni.cz/…la_zprac.pdf
Poté to chce vědět dost o pravděpodobnosti a statistice, vyhodnocování a metadata, bez kterých by byla výsledná aplikace velmi pomalá. Něco jednoduchého se dá jistě v domácích podmínkách vytvořit. Složitost ale roste geometrickou řadou a se složitými problémy si neví rady ani google nebo microsoft ;)

 
Nahoru Odpovědět
6.8.2016 12:48
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
MrApik
Člen
Avatar
MrApik:6.8.2016 13:04

Ok, díky moc :)

 
Nahoru Odpovědět
6.8.2016 13:04
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.