Avatar
Jakub Sobinovsky:9.6.2016 23:12

Caute,chcel by som sa spýtat či by sa tu našiel nejaký skusený programator ktorý by bol ochotný spolupracovat. Ide o aplikáciu ktorá by pomohla vela ludom. Ja neviem nič o programovaní takže dakujem za každu reakciu :-)

 
Odpovědět 9.6.2016 23:12
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Jakub Sobinovsky
Martin Dráb:9.6.2016 23:42

Zkušený v oblasti mobilních aplikací se tu určitě najde (já to nejsem), v tom bych problém neviděl. Problém vidím spíš v tom, že žádným způsobem neodpověděl na některé zásadní otázky.

Nespecifikoval jsi téma aplikace (ani přibližně). Charakteristika "by pomohla vela ludom" platí v jisté míře pro drtivou většinu aplikací (obvykle je lidé tvoří, aby si nějakým způsobem usnadnili život), takže nás nikam neposouvá. Zvlášť pokud jde "charitativní" aplikaci (tzn. nejdeš primárně po zisku, ale opravdu chceš pomoci mnoha lidem), nevidím velký problém ji nějak blíže popsat.

Dále jsi uvedl, že nevíš o programování nic, což tě šlechtí. Neuvedl jsi ale, čím přispěješ do spolupráce, kterou nabízíš. Moje zkušenost je taková, že laici si obvykle představují, jak je programování jednoduché, ale skutečnost je obvykle dost jiná. takhle na mě tvůj příspěvek působí trochu stylem "ty to naprogramuješ a já o tom občas někam napíšu, jakou JSME vytvořili úžasnou appku." Což ale vůbec nemusí tvůj reálný záměr.

Nahoru Odpovědět  +3 9.6.2016 23:42
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.