IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Nastavení přesměrování requestu z angularu do PHP

Aktivity
Avatar
Jan Blažek
Tvůrce
Avatar
Jan Blažek:11.5.2018 18:33

Ahojte, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte jak by se dal udělat redirect požadavku z angularu do PHP.
Jde o to, že aplikace v angularu beži na adrese localhost:4200 a pro backend jsem vytvořil virtuálního hosta na adrese www.mojeaplikace.cz a kód se nachází ve skožece C:\xampp\htdoc­s\mojeaplikace,
Problém je v tom, že PHP rozlišuje request metody tak, jak je to popsané v RESTu, ale když z angularu pošlu request na jinou adresu/port, tak prohlížeč změní request method na OPTIONS, což PHP zamítne.

Moje PHP aplikace běží klasicky na portu 80 přes apache.

Dám příklad: Angular pošle POST request na localhost:4200/lo­gin, ale tam samozřejmě nic není, takže nedostanu žádnou odpověď, ale když do kódu nabuším, aby to posílal na www.mojeaplikace.cz, tak se změní request method na OPTIONS což PHP zahodí.

Nevíte jak by se to dalo řešít prosím ?

 
Odpovědět
11.5.2018 18:33
Avatar
Odpovídá na Jan Blažek
Marian Benčat:11.5.2018 20:56

Google: enable CORS

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
11.5.2018 20:56
Totalitní admini..
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.