Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET week + discount week

Diskuze: Ochrana programů

Aktivity
Avatar
Kulíšek
Člen
Avatar
Kulíšek:7.1.2016 10:58

Exsituje nějaká ochrana programů jako například grafický program ze kterého vylejzají bitmapové obrázky si do obrázku zapíše jaká je jeho verze a když se pak dá někam na nej tak vývojář toho programu z toho může zjistit jestli byl obraz vytvořen v trial verzi, studentské nebo v plné a tak.
Teoreticky si to dokážu představit, do obrázků se může vložit info formou neviditelného vodoznaku, do dokumetů určitě pujde taky někam nacpat info. Spíš jde o to jestli se to dělá? Má to cenu? Nebo to vývojáři neřeší? Případně jestli jste to někdo zkoušel?

 
Odpovědět
7.1.2016 10:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.