Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Aktualizovali jsme provozní podmínky. Pokračováním užívání sítě s nimi projevíte souhlas.
BF extended 2022
Avatar
Pepo
Člen
Avatar
Pepo:3.7.2019 14:31

Ahojte. Prosím nevedel by mi niekto poradiť ? Mám na NTB ASUS OS WIN 10 64 bit. Nainštaloval som si VirtualBox z dôvodu testovania Linux servera. Po inštalácií VirtualBox-u sa začne OS WINDOWS 10 správať neštandardne. Napríklad po kliknutí na hocakú ikonu na pracovnej ploche, sa "vyznačí" viac alebo všetky ikony namiesto jednej. Nedá sa spustiť iná aplikácia.. Po vykonaní reštartu NTB ide korektne, do doby kým nespustím VirtualBox. Potom je problém znovu rovnaký.

Ďakujem za tipy a rady. Pepo.

 
Odpovědět
3.7.2019 14:31
Avatar
nalimleinad
Člen
Avatar
nalimleinad:14.7.2019 9:52

Čau, zajímavé chování.
Instaloval jsi virtualbox z ofi zdroje ? Jestli ti to tam při instalaci nenaprasilo i něco jiného.

Jinak potřebuješ testovat Linux přímo ve virtualboxu ? Pokud ne, pak bych se obrátil na nějakou alternativu, než se s tím drbat.

V poslední řadě, pokud jsi nezkoušel, zkus virtualbox odinstalovat a znovu nainstalovat (ideálně si stáhnout znovu instalačku pro případ, že by tam měli opravdu nějaký bugan, který by byl vyřešený v novější verzi).

Editováno 14.7.2019 9:53
 
Nahoru Odpovědět
14.7.2019 9:52
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.