Diskuze: SW pro čtečku otisku prstů na Windows (přihlášení)

Software Ostatní software SW pro čtečku otisku prstů na Windows (přihlášení)

Aktivity (1)
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:9.2.2016 22:52

Zdravim,
mám v notebooku vestavěnou čtečku otisku prstů. Jde mi o to, že Windows v sobě někde má nástroj pro přihlašování přes otisk pstu, ale ten mi nevyhovuje. Doposud jsem používal HP SimplePass, ale nyní už nemám notebook od HP.
Potřebuju fakt jen základní funkčnost - uložit do paměti min. 10 otisků a potřeboval bych u každého vědět, k jakému patří prstu nebo k němu mít nějakou poznámku (to Windows neuměj) a mít možnost je jednotlivě mazat (ani na tohle sem ve Win nepřišel)
Má někdo nějaký osvědčený SW? Více funkcí nevadí.
Děkuji.

Odpovědět 9.2.2016 22:52
Pokud chceš odpovědět, klikni na odpovědět. Pokud chceš vložit zdroják, klikni na vložit zdroják (</>)
Avatar
Vít Pleskot
Člen
Avatar
Vít Pleskot:10.2.2016 7:19

S obecnym SW zkusenosti nemam, ale vetsinou kazdy vyrobce ntb ma i nejaky vlastni security program ktery se cteckou umi pracovat. Ja jsem roky provozoval na DELLu Digital Persona (nazev se asi trikrat plus minus menil). Ten umel hodne veci, ale uz je to nejaky patek, ted na novym stroji mam jen windows prihlaseni. Divil bych sem, kdyby vyrobce nemel nejakou svoji utilitku.

 
Nahoru Odpovědět 10.2.2016 7:19
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.