Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Přehrávání videa v pozadí v YouTube na Android

Aktivity
Avatar
David Jančík
Vlastník
Avatar
David Jančík:16.11.2018 23:28

Nevíte někdo, čím to, že se mi občas při přesunu na plochu video začne přehrávat v pozadí ve floating window a někdy se aplikace prostě vypne? Začalo se mi to stávat, když jsem byl připojený na WiFi v Americe, tak jsem si myslel, že to podle lokace upravuje funkce aplikace. Nicméně se mi to děje i v Česku, tak jsem si myslel, že to je tím, že používám VPN a jsem připojen na Německo. Ovšem nehledě na to, zda jsem na VPN a do jaké země jsem protunelován, nedokážu to nasimulovat. Přijde mi, že je to spíše o náhodě. Ideálně bych samozřejmě chtěl, abych tu možnost měl neustále, ale podle YouTube tato možnost je pouze pokud si zaplatím YouTube Premium (které nemám a které v ČR nelze získat). A aplikace třetích stran používat nechci.

Odpovědět
16.11.2018 23:28
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.