Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Pavel Kolský:29.12.2019 0:58

Zdravím. Sháním software pro videorozhodčí. Tudíž bych potřeboval soft(ideálně free), který zvládne prakticky jen zobrazovat obraz z externí (web)kamery na počítač a následně by se v tomto záznamu dalo přetáčet a přehrávat scény zpomaleně. (Představte si to jako stream na YouTube, dá se nastavit rychlost, skočit zpátky atd.) Většina toho, co jsem našel, se musí zastavovat po jedné scéně a pak přehrávat, což není ideální. Neví někdo o něčem jednoduchém (opravdu nepotřebuju tisíc funkci, čím jednodušší, tím lepší), co nemá šílené nastavení? Díky

 
Odpovědět
29.12.2019 0:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.