Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
tomekmichalhu:16.3.2016 6:17

Dobrý den, dalo by se nějak udělat pomocí volně dostupného software udělat hlasové ovládání programu? chtěl bych aby program pořád běžel a aktivoval by se určitým oslovením (jako google now nebo cortana). Ideální by bylo kdyby to byl nezávislý program, spustil můj program a dal mu tu větu jako argument.

 
Odpovědět
16.3.2016 6:17
Avatar
Odpovídá na tomekmichalhu
Neaktivní uživatel:16.3.2016 9:22

Koukni na iniciativu Wit.ai ... Je to zajímavý projekt s širokým API ... Sice musíš předem "napsat"!!! Do programu věty, které bude dostávat jako příkazy... Ale podle mě je tohle v důsledku použitelnosti lepší varianta ... Ono ti to totiž dává tuhle možnost - nadefinujes větu v přirozeném jazyce a on jí pak rozseka na json objekt a pošle (pokud si dobře pamatuju) díky tomu tvůj program může reagovat na jeden typ commandu, který ale byl vytvořen několika zněními věty. No koukni, nevím co za ten rok přidali a jak se to posunulo ...

Nahoru Odpovědět
16.3.2016 9:22
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
tomekmichalhu:16.3.2016 10:18

Vypadá to skvěle, rozumí to jen předem definovaným větám nebo se tam dá nastavit nějaká proměnná (číslo nebo třeba předem definovaný slovo)? Chtěl bych tím ovládat světla, televizi, topení, tak abych nemusel psát pro každý program v televizi celou větu.

 
Nahoru Odpovědět
16.3.2016 10:18
Avatar
Odpovídá na tomekmichalhu
Neaktivní uživatel:16.3.2016 13:07

Tak se podivej na demo :) https://labs.wit.ai/demo ... jinak, ja si presne nevybavuju, jak to musis konfigurovat, podle jejich webu umi rozparsovat vetu do strojove zrozumitelnyho formatu - hele projdi to poradne, jinak se to asi nedozvis :)

Nahoru Odpovědět
16.3.2016 13:07
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.