Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
nalimleinad
Člen
Avatar
nalimleinad:27.4.2016 11:26

Zdravím, potřebuji nějakým způsobem dostat obraz z TV tuneru na webovou stránku. No co jsem zjistil, nebude to nejspíš tak jednoduché. Zjistil jsem, že Media portal (2) dokáže zachytit obraz z TV tuneru a vysílat ho jako RTSP proud. Bohužel ten ale musím ještě přes něco dostat do HTML. Našel jsem pár návodů typu přes Silverlight, QuickTime player, VLC, kde každý vyžaduje speciální plugin pro webový prohlížeč pro zobrazení. Dále jsem našel web wowza, který by něco takového měl umět, ovšem nějak v tom plavu a přijde mi spíš, že to umí udělat RTSP z několika zdrojů videa a je to takové hrozně zmatečné. Zkoušel jsem také flashphoner, který je stejně jako wowza placený (zatím jsem ve free test režimu), ale měl by asi nejlépe umět to, co potřebuji. Bohužel po veškerém nastavení zkončím v okně, kde se přehrávač pokouší o spojení, které nikdy neproběhne. Není nějaká jednoduchá možnost, jak něco takového zařídit ? Klidně i třeba přes nějaký flash player, či tak něco.

 
Odpovědět
27.4.2016 11:26
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.