Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Opera - revize prvků/zdrojový kod stránky

Aktivity
Avatar
Jan Ružman
Člen
Avatar
Jan Ružman:22.2.2021 2:52

Ahoj, nevím do kterého vlákna to napsat... chtěl bych se zeptat, jeslti nevíte, kde mohu v opeře uložit editaci stránek, kterou si udělám pomocí "revize prvků" (pro vývojáře) pravým klikem myši se spouští, mám na mysli, když si udělám různé úpravy (velikosti,ma­zání,přemístě­ní, změna barvy pozadí..) textů,obrázku apod na nějakém webu(viz. přiložený screen), jakmile operu zavřu, tak se všechny úpravy vymažou, jde to někde nějak uložit, popřípadě nevíte, o nějakém rozšíření pro operu/mozillu.., které by to dokázalo ..laicky řečeno, je možné aby se mi nějaký web zobrazoval vždy jinak než v originálu, tak jak si ho upravím ? Díky za odpovědi.

Editováno 22.2.2021 2:53
 
Odpovědět
22.2.2021 2:52
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Samuel Hél
Tým ITnetwork
Avatar
Samuel Hél:22.2.2021 12:03

Ahoj, pro vlastní CSS využívám rozšíření https://addons.opera.com/…ails/addcss/. Rozšíření po instalaci rozklikneš a přidáváš normálně CSS kód jako v .css souboru. Přes revizi prvků si to můžeš zobrazit a pak příslušné změny překopírovat do rozšíření.

 
Nahoru Odpovědět
22.2.2021 12:03
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.