Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Michael Kočí:14.11.2019 8:15

Ahoj, dostal jsem ve škole projekt, udělat databázi, která by ukazovala spotřebu určitých modelu aut. Udělal jsem si stránku kde zadáte značku, dle toho se vám odemkne možnost vybrat model .. ale, když chci zjistit spotřebu daného modelu musím to vytáhnout z tabulky SQL. Musím zadávat ručně u každého modelu spotřebu, nebo to je už někde k dispozici ke získání ? jde třeba tak o cca 200 vozidel. Děkuji.

Zkusil jsem: Nevím si rady

Chci docílit: SQL databáze

 
Odpovědět
14.11.2019 8:15
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Michael Kočí
Michal Štěpánek:14.11.2019 8:26

Nemyslím si, že by někde byla k dispozici nějaká ucelená tabulka spotřeb jednotlivých vozidel. Zcela určitě není pro různé značky. Možná by se dalo něco sehnat o konkrétních značkách u jednotlivých výrobců, ale...
Zkusil jsem se zeptat strejdy gůgla a něco i našel...
https://www.ceskybenzin.cz/…spotreby.php

Nahoru Odpovědět
14.11.2019 8:26
Nikdy neříkej nahlas, že to nejde. Vždycky se totiž najde blbec, který to neví a udělá to...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.