IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Jakub Hrdoun
Člen
Avatar
Jakub Hrdoun:4.3.2018 10:23

Ahoj,

ve Visual Studiu mám funkční databázi s nějakými daty, kterou teď potřebuji dostat na server skrz MyLittleAdmin a MyLittleBackup. Jenže nevím co s tím.

Co jsem zkoušel:

1. Databázi na localhostu jsem importoval do .bak souboru a pokusil se ji restorovat MyLittleBackupem. Jenže verze na serveru je verze 12.00.5000 ale já mám verzi 13.00.4001, což spolu není kompatibilní. Na stackoverflow jsem se dozvěděl, že s tím nic dělat nelze.

2. Není problém databázi vyexportovat do sql souboru - ten s verzemi snad mít problém nebude - jenže se mi nepodařilo zjistit, jestli je možné sql soubory nahrávat na MyLittleAdmin/Bac­kup.

Máte někdo nápad, jak dostat tu mizernou databázi na server?

Díky moc za jakoukoli radu.

 
Odpovědět
4.3.2018 10:23
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.