IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
pavel
Člen
Avatar
pavel:17.7.2018 14:18

Nedaří se mi připojit na službu Integration services. Po nainstalování serveru (Developer edition) služba běží, ale z SQL server management studio se mi nedaří připojit na Integratin services a to ani lokálně ani ze vzdáleného počítače. Tušíte někdo kde mám chybu?

Díky

Pavel

Zkusil jsem: Již jsem nastavil to co radily v helpu:


  1. Run Dcomcnfg.exe. Dcomcnfg.exe provides a user interface for modifying certain settings in the registry.
  2. In the Component Services dialog, expand the Component Services > Computers > My Computer > DCOM Config node.

    3. atd ---- (nekopíruji celou stranu )

viz:
https://docs.microsoft.com/…30(v=sql.110)

Chci docílit: Potřebuji na serveru tvořit SSIS balíčky.

 
Odpovědět
17.7.2018 14:18
Avatar
Odpovídá na pavel
Neaktivní uživatel:14.8.2018 11:15

Hádám, že jsi zaškrtnul Integration services, když si instaloval SQL Server 2017? Když otevřeš SQL Server 2017 Configuration Manager tak v SQL Server Services máš "Running" u Integration Services? Jakou hlášku ti to zobrazí, když se tam chceš připojit přes Management Studio? A pokud chceš tvořit SSIS balíčky, musíš si nainstalovat "SQL Server Data Tools"

Nahoru Odpovědět
14.8.2018 11:15
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.