IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
David Futera
Člen
Avatar
David Futera:2.9.2016 16:10

Ahoj mám rozdělaný jeden projekt a vyskytl se mi menší problém. Mám zaplacenou doménu a zatím free hosting k doméně na Onebit.cz. Když se ovšem pokusím připojit k databázi přes https://www.oneadmin.cz tak se to někdy záhadně podaří a někdy to zase vyhodí tuhle hlášku https://i.nahraj.to/f/1wHG.PNG, nebo to vyhodí hlášku, že moje připojení není soukromé. Když se mi podaří tedy záhadně přihlásit a dám v tom webovém clientovi log out, tak to po mě chce příhlášení, to když vyplním tak opět následuje hláška viz. foto. Z nějakého důvodu se mi ani nedaří databázi propojit s PHPkem. Už vážně nevím co je špatně, budu rád za každou radu

 
Odpovědět
2.9.2016 16:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.