Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Avatar
Josef Navratil:12.2.2019 11:06

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak vyřešit můj problém. V mém projektu mám několik aplikací. Aplikaci na platformě applu, webovou aplikaci, Loratech server a SQL server. Mým úkolem je v apple aplikaci zadat příkaz pro vytvoření nějakého "okna," nebo "view"(to právě nevím) v SQL serveru, který se pak připojí na loratech server a bude z něj periodicky číst nová příchozí data, například každé 2 minuty. Ty se pak z tohoto SQL serveru mají odesílat do webové aplikace, kde budou znázorněny, vypsány.

Zkusil jsem: Bohužel co se týše SQL problematiky jsem naprostý amatér a zatím jsem našel jen něco jako "indexed views" ale netuším, jestli je tohle ta správná cesta.

Chci docílit: Problém je i v tom, že těchto "oken" budu potřebovat spoustu, respektive při každém příkazu z apple aplikace potřebuji vytvoření nového "okna."

Takže má otázka je, existuje nějaká takováhle funkce, která by dokázala periodicky zasílat příkazy pro čtení z jiného serveru, kde ty příkazy a spojení s databází jsou psané v jazyce python?

Budu rád i za jakýkoliv odkaz, kde bych si dočetl více.

Předem děkuji.

 
Odpovědět
12.2.2019 11:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.