Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Andy.133
Člen
Avatar
Andy.133:11.7.2020 17:41

Ahoj, zkouším teď jeden projekt z tutoriálu na youtube a zasekla jsem se hned na začátku propojení php a databáze přes MySQLi (viz obrázek) tušíte někdo co to může chtít?

Zkusil jsem: Vzhledem k tomu, že mi současně vypisoval i phpmyadmin chybu o konfigurace úložiště, kterou jsem ani z dokumentace nepochopila, tak jsem po dlouhým pročítání všech možnejch fór odinstalovala a nainstlovala xampp :D Chyba v phpmyadmin tam už není, ale to propojení pořád nefunguje.
Vím že propojit to jde i jinými způsoby, mě by hlavně zajímalo jak je možné že i když mam přesně ten samý kód co je v tutorialu, tak mě to nefunguje.

Chci docílit: Načíst data z tabulky databáze do proměnné $post a vypsat $post.

 
Odpovědět
11.7.2020 17:41
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Andy.133
Člen
Avatar
Andy.133:11.7.2020 17:56

Problem solved :D byla to vážně prkotina :) jen jsem měla pojmenovanou tabulku jako 'post' a pak se ji snažila vypsat jako 'posts' :)

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
11.7.2020 17:56
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.