Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET week + discount week
Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:16.11.2015 10:57

Čau, dosud jsem měl na D:\ (hdd) složku Users, kde bylo přes robocopy zkopírované všechno z C:\users

robocopy /xj /mir /copyall C:\Users D:\Users

a složky spojené přes junction point

mklink /j C:\users D:\users

Fungovalo to skvěle až do posledního upgradu, kdy přestal fungovat start, všechny moderní aplikace a velká spousta systémových oken. Proto jsem reinstaloval Windows, během reinstalace jsem vlezl do audit módu, nakonfiguroval install.wim na instalačním USB tak, že při OOBE pass se měnila systémová proměnná %profilesdirectory% na D:\Users
Jenže instalace se rozbila, ve smyčce se windows pořád bootoval na úplně první obrazovku OOBE (výběr jazyka a pod.) vždy místo vytvoření účtu.
No tak jsem se na to vykašlal a provedl normální čistou instalaci. Ještě jsem s tím trochu experimentoval a zjistil jsem, že Windows neakceptuje junction pointy jako normální cestu, a nezáleží na tom, jestli je pro C:\users nebo třeba i jednotlivé profily v té složce.
Nemáte to někdo vyřešené?
//jsem si jistý, že písmena disků byla vždy správně, operace jsem dělal ve windows recovery konzoli bez problémů s oprávněními.

Odpovědět
16.11.2015 10:57
the cake is a lie
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.