Office week Slevový týden - Květen
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!
Avatar
John Ronald Reuel Tolkien:25.11.2018 16:32

Zdravím, když jsem se učil na Linuxu mount a umount disků, asi jsem omylem unmoutnul celý můj sda disk, což je jediný fyzický disk, který mám.
No po restartu počítače nechce najet ani Linux ani Windows. Ve Windowsu se mi zobrazuje jen OneKey Recovery, který by to možná napravil, ale nechci přijít o data.
Přes Live Distribuci ubuntu, lze s počítačem alespoň trochu pracovat, tak jsem zkusil mountnou všechny sda disky(resp. oddíly jednoho fyz. disku) zpět. U některých to sice nezafungovalo, ale u toho hlavního (tedy
C:
), na kterém by měl být samotný Windows ano. Mohu přistupovat ke všem složkám, kromě té z Windows, kde to hází nějaký Error (ale to je asi kvůli tomu že to na linuxu prostě nelze). Windows ale pořád nabootovat nelze.
Nějaký návrh co s tím ?
Děkuji

Zkusil jsem: Mountnout disky zpět

Chci docílit: Nabootovat Windows

Editováno 25.11.2018 16:34
 
Odpovědět
25.11.2018 16:32
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
John Ronald Reuel Tolkien:25.11.2018 16:57

Tak to že nejde přistoupit ke složce Windows, protože je to na Linuxu, byla asi trochu blbost :-). Nejde to jen přes grafické rozhraní, přes terminál to jde.

 
Nahoru Odpovědět
25.11.2018 16:57
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.