Válí se ti projekty v šuplíku? Dostaň je mezi lidi a získej cool tričko a body na profi IT kurzy v soutěži ITnetwork summer 2017!
Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: DB - MS Server 2016

Windows Windows DB - MS Server 2016

Aktivity (1)
Avatar
progr12
Člen
Avatar
progr12:21. dubna 13:12

Dobrý den, chtěla bych někoho požádat, zda by mi poradil postup s obnovou DB, která je ve tvaru zálohy - bak.
Jedná se o MS 2016. DB nebyla nikdy v MS 2016 provozována, Jedná se o novou DB a potřebuji v podstatě tuto DB naplnit z obnovy (bak). Nedaří se mi provést obnovu do funkčního stavu.
Kde je uvedený prosím nějaký srozumitelný jednoduchý návod týkající se uvedeného problému? DB potřebuji pro další práci na propojení s jiným SW a nemohu se hnout dále.
Poradil by mi někdo? Moc děkuji. L.

 
Odpovědět 21. dubna 13:12
Avatar
MichalM
Člen
Avatar
MichalM:21. dubna 15:22

Ahoj, a pod čím bola tvoja DB predtým provozována? Súbor .bak je zálohovací súbor (backup). Tento súbor sa štandardne obnovuje cez SQL Management Studio pravým klikom nad Databases - Restore Database a potom si vyberieš Device - ... a do Destination - Database napíšeš meno databáze. Vo Files ešte možeš určit cestu, kam sa DB uloží a potom už iba OK.

 
Nahoru Odpovědět 21. dubna 15:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.