Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
python week
Avatar
DoZby
Člen
Avatar
DoZby:2. dubna 9:37

Ahoj, mám takový problém. Vytvořil jsem na google disku složku, do které jsem vložil fotky ve formátu .jpg. Aby je moje učitelka mohla otevřít, dal jsem jí přístup komentátora a poslal odkaz. Všechno bez problému. Poté, co jsi moje učitelka fotky stáhla (nevím v čem, nevím přesně jak, nic mi k tomu víc nenapsala), napsala mi email, proč ji neposílám fotky v .jpg ale v nějakém jpgx, co to má jako znamenat. :-D . Zjistil jsem si, že je to zjednodušeně formát jpg, pro zakódování, zabečení citlivých fotek, souborů atd. Vytvořil to EgisTec... Popravdě přesně nevím, jak nebo proč se to paní učitelce stáhlo ve formátu .jpgx. Jak to dokázala? Má to nějakou spojitost s Microsoft Windows?

Zkusil jsem: Popravdě jsem zkoušel, jak vůbec takový soubor vůbec vytvořit a docílit toho. Pokuď to někdo ví, budu rád, když mi to napíše. :-)

Chci docílit: Připomínám, že se nesnažím dosáhnout toho, aby dokázala paní učitelka tento formát otevřít, ale jak to, že se jí takhle stáhl a popřípadě tím i zjistit, jak tedy tento formát vytvořit.

Odpovědět
2. dubna 9:37
Ztrácej svůj čas a čekej na zázrak
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.