Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Milan Turyna
Tvůrce
Avatar
Milan Turyna:12.11.2019 18:52

Ahoj, jak je normálně Windows Defender při zapnutí tak je nějaký základní dashboard a na levé straně je menu bohužel u mně to tak není, viz. foto. Stalo se mi to potom co jsem zkoušel najít řešení na odpověď Správce IT vám zablokoval přístup do několika částí (byl jsem normálně ve skupině Administrátor/Správ­ce), asi jsem do počítače stáhnul nějaký vir, neorientuji se moc v tomhle oboru. Zkoušel jsem podle nějakého českého fóra to opravit pomocí (https://www.zive.cz/…default.aspx?…) odstranění tří registrů

reg delete "HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService" /v Start /f
reg delete "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v DisableAntiSpyware /f
reg delete "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender\Real-Time Protection" /v DisableRealtimeMonitoring /f

je to s části moje chyba jelikož jsem si nenašel k čemu zmíněné registry slouží. Jediné řešení které mě napadá je dání systému do továrka, ale to se mi moc nechce. Děkuji.. jinak po kliknutí na "hamburger menu" se jen tlačítko posune jako kdyby tam dané menu bylo.

Editováno 12.11.2019 18:53
 
Odpovědět
12.11.2019 18:52
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Milan Turyna
Ondřej Šrytr:13.11.2019 9:18

Ahoj,

co zkusit tohle? https://www.tenforums.com/…upgrade.html Je to jen takový "upgrade repair", takže uživatelská data a nastavení by se měla zachovat. :)

 
Nahoru Odpovědět
13.11.2019 9:18
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.