IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
InnI
Člen
Avatar
InnI:12.2.2013 21:17

Zdravím, doufám že píšu do správné oblasti fora s prosbou o pomoc. Začal jsem se více věnovat scriptování v batch a byl bych hrozně vděčný za jakoukoliv pomoc. Pokud by se našel někdo z rozsáhlejšími zkušenostmi v bat byl bych moc rád kdyby se se mnou o část znalostí podělil :) Hodně věcí jsem vygoogli, ale spousty dalších není nikde tak popsáno...
Jinak můj aktuální problém co řeším je jak udělat aby script v batch četl z txt souboru nějaké hodnoty a zapisoval je pod nějaké promněné s tím že v souboru bude např. 100 řádků a script každý řádek přiřadí k jiné proměnné.. Budu velice rád za každou radu. Předem děkuji :)

 
Odpovědět
12.2.2013 21:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.