Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween
Avatar
Michal Kuba
Redaktor
Avatar
Michal Kuba:28.6.2018 18:34

Ahoj,

dnes se mi začal poněkud zvláštně chovat notebook (Acer Aspire 5, ani ne rok starý) s Windows 10.
V tabulkových oknech nebo stránkách se mi samovolně danou věcí scrolluje, přitom kolečkem nehýbu, jen se myší pohybuji v prostoru daného okna nebo stránky (myší to nebude, zkusil jsem ji vypnout a používat touchpad).

Typicky mě to nejvíc štve na nástěnce v Trellu, Google Excelu, Google kalendáři, kalendáři přímo ve Windows v liště.. A takových je víc, třeba když i otevřu okno se systémovými informacemi (jsou v tabulce), jakmile najedu dovnitř okna, samo to sjíždí dolů. Balast v PC jsem pročistil přes CCleaner a Avastem zkontroloval, že to není vir.

Zkusil jsem: Počítač jsem zkusil samozřejmě restartovat, ale nepomohlo. Jelikož se problém neprojevuje jen třeba v Chromu, jeho reinstall to zřejmě nevyřeší

Chci docílit: Nemáte někdo, prosím, nápad, jak se tohoto zbavit? Nestalo se vám to taky?

Předem moc díky :)

 
Odpovědět
28.6.2018 18:34
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Michal Kuba
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Michal Kuba
Michal Kuba:28.6.2018 18:39

Tak se omlouvám za post, ale už to je v pořádku. Odpojil jsem ještě jednou všechny periferie (nejspíš to bylo přijímačem pro klávesnici a myš) a už se ten problém neděje :)

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
28.6.2018 18:39
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.