Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Michal Žůrek - misaz:19.9.2013 20:11

Ahoj opravil jsem si systém (teda přesněji "částečně jsem obnovil počítač"). Abych Vám to přeložil do lidské řeči, tak to znamená že Vám microsoft odinstaluje >100 Gb programů, typu Visual Studio, SQL server, XAMPP a vše možné, jen aby Vám počítač zase fungoval. Což je sice fajn, ale trvalo to asi 3x víc než kdybych si tam prdl instalační dvd a přeinstaloval to celé, výhodou je že jsem nemusel formátovat disk a všechny dokumenty, projekty, ... zůstaly zachovány. takže ani + ani -.

No ačkoliv to bylo jen "částečné obnovení počítače" přijde mi že na pozadí se jen systém přeinstaloval a zkopírovaly dokumenty. Navíc se mi objevila složka Windows.old na C:\ . Tu předpokládám můžu smazat. Nebo ne?

 
Odpovědět
19.9.2013 20:11
Avatar
Jan Vargovský
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Michal Žůrek - misaz
Jan Vargovský:19.9.2013 20:27

Podle podpory microsoftu je to ten starý systém. Normálně to smaž, popřípadě si vezmi z té složky důležité data.

Kdyby to nešlo tak postopuj podle http://windows.microsoft.com/…s-old-folder

 
Nahoru Odpovědět
19.9.2013 20:27
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.