IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Placka03
Člen
Avatar
Placka03:11.9.2018 17:29

Udělal jsem aplikaci a chtěl jsem k ní udělat installer v IExpress. Něco jsem si ale asi špatně přečetl a když se installer uložil, zjistil jsem, že aplikace zmizela. Chtěl jsem ji tedy přes installer nainstalovat. Aplikace se na konci instalace otevřela, ale nikde se neuložila. Proto, když chci aplikaci otevřít, musím ji pokaždé nainstalovat. Větší problém ovšem je, že aplikace pracuje se soubory a do složky, ve které je uložena, ukládá různá data, bez kterých by nemusela správně fungovat. Tím, že se po instalaci nikde neuloží, nemají se data kam ukládat, takže aplikace nefunguje správně.

Zkusil jsem: Zkoušel jsem upravit installer, ale to nešlo. Dále jsem zkoušel otevřít installer v IExpressu a nějakým způsobem z něj aplikaci dostat ven, ale to taky nešlo. Vůbec nevím, co můžu dělat a jakou mám naději, že aplikaci někdy dostanu ven.

Chci docílit: Na aplikaci jsem si dal hodně záležet a když se takto zničila, byl jsem velmi zklamaný. Chci ji dostat ven z installeru, nebo ji prostě jen nějak nainstalovat, aby se uložila.

 
Odpovědět
11.9.2018 17:29
Avatar
Placka03
Člen
Avatar
Odpovídá na Placka03
Placka03:12.9.2018 14:23

Už jsem na to přišel. Stačilo jen normálně extrahovat installer přes WinRar.

Akceptované řešení
+5 Zkušeností
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
12.9.2018 14:23
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.