Body zdarma Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde

CulCharge - 3in1 powerbanka na klíče ze Slovenska

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Protože výkon chytrých telefonů stále roste, nastává tak problém s baterií. Většina uživatelů je nucena nabíjet svůj telefon až několikrát za den. Tento problém se dá vyřešit koupí nového akumulátoru s vyšší kapacitou, nebo powerbankou (které se stávají stále populárnějšími). Powerbanky ale většinou nemají zrovna kapesní rozměry (ani váhu).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na serveru Indiegogo se však objevila powerbanka CulCharge od slovenských vývojářů, kterou budete moct mít pořád při sobě. Jedná se o totiž přívěšek na klíče, vážící pouze necelých 40 gramů. Díky své velikosti má kapacitu pouze 1000 mAh (tím běžný telefon nenabijete ani na 50%), ale v nouzi se bude určitě hodit. Pro srovnání uvádím kapacitu baterií některých smartphonů: iPhone 6 – 1810 mAh, Galaxy S6 – 2550 mAh, Huawei P8 – 2600 mAh, Xperia Z3 – 3100 mAh.

specifikace

CulCharge také může sloužit jako datový, nebo napájecí kabel a měl by být kompatibilní se všemi operačními systémy. Na Indiegogo si můžete předobjednat 2 CulCharge powerbanky za 49 dolarů (1200 korun), jednu pro iPhone a druhou s microUSB konektorem.

funkce

Zdroj všech použitých obrázků: Indiegogo


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 3.6.2015 17:57
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!