Body zdarma Java týden
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Eneroid - nabíjecí stanice na baterie

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Baterie slouží k napájení téměř všech bezdrátových zařízení. Po nějaké době se ale vybijí a jsou potřeba znovu nabít, nebo vyměnit. Na crowdfundingovém serveru Indiegogo se objevila nabíjecí stanice Eneroid, která slouží právě k nabíjení baterií a snaží se tento proces urychlit a ještě zjednodušit. Kromě klasických tužkových AA baterií zvládne za pomoci adaptéru nabít i mikrotužkové AAA baterie, nebo používat „tužkovky“ jako baterie typu C a D.

Eneroid zvládne více typů baterií
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hlavní výhoda spočívá v zásobníku baterií, do kterého můžete vložit až 20 baterií určených k nabití. Navíc nemusíte řešit polaritu – je úplně jedno, jak je tam vložíte. Po zapnutí začnou baterie v zásobníku postupně padat do nabíjecího prostoru. Baterie, která už je nabitá propadne do spodního „šuplíku“, ze kterého ji můžete odebrat a začít používat. Výrobce navíc slibuje velmi vysokou nabíjecí rychlost – čtyři baterie za hodinu. Poté, co jsou nabity všechny baterie ze zásobníku, se nabíjecí stanice automaticky vypne.

Jak to funguje?

Basic verzi si můžete předobjednat za 39 dolarů (necelých 1000 korun) a doručena vám bude již v lednu příštího roku (2016). Pokud si ještě 10 dolarů (cirka 250 korun) připlatíte, dostanete stanici Eneroid v tzv. Deluxe edici. Ta nabídne navíc displej ukazující čas a 3 USB porty pro nabíjení například telefonu, nebo tabletu (jeden s proudem 2 A, dva s 1 A).

Zdroj: Indiegogo


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 17.11.2015 14:02
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Aktivity (4)

 

 

Komentáře

Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Adam Ježek:17.11.2015 14:27

Nápad výborný, ale ta prezentace... U videa mam dojem, že každou chvíli usnu a celé je to takové zdlouhavé, pomalé a nudné. Vypadalo to tak nadějně, ale ani bych se nedivil, kdyby pohořeli. Dyť se to ani nedá dokoukat do konce, v tomhle případě to hodně lidí vypne, aniž by vědělo o co de.

Odpovědět  +3 17.11.2015 14:27
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.