Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Eyecatcher - náramek s e-ink displejem

Eyecatcher je další velmi zajímavý projekt z Kickstarteru. Jedná se o chytrý náramek, který slouží nejen k zobrazování notifikací nebo hodin, ale také jako módní doplněk. Celou jeho plochu zabírá obrovský 5ti palcový e-ink displej. Právě díky technologii elektronického papíru (neboli e-ink) dokáže být displej neustále zapnutý a nespotřebovává při tom téměř žádnou energii (stejná technologie se používá například v čtečkách elektronických knih). Podle výrobce tak náramek vydrží na jedno nabití až jeden rok, a to i přesto, že baterie má kapacitu pouze 100 mAh. Celé tělo je navíc kryto netoxickým hydrofobním nano nátěrem, takže náramek by měl být voděodolný (krytí proti stříkající vodě).

Eyecatcher

(chytrý náramek Eyecatcher, zdroj: Kickstarter)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

To, co se bude na displeji zobrazovat, si můžete zvolit sami v aplikaci v chytrém telefonu. Kompatibilní je se systémem iOS a od včerejšího dne (11. 11. 2015) i s Androidem. Displej je pomyslně rozdělen do šesti sektorů a na každém můžete zobrazovat něco jiného. Vybrat si můžete například z několika designů hodin, můžete si nechat zobrazit notifikace z kalendáře i systému, zprávy, nebo SMS zprávy. Na neobsazených sektorech se zobrazí předem definované pozadí. Náramek má také 8Mb paměť, do které můžete uložit až 12 obrázků, které se následně budou zobrazovat jako slideshow. Náramek sám o sobě nemá žádná tlačítka, ani dotykový displej – ovládá se pouze prostřednictvím aplikace.

Varianty

(varianty, zdroj: Kickstarter)

Prodávat se bude ve třech barevných variantách:

  • Mars – pro muže, z nerezové oceli
  • Mercury – pro ženy, z bílého bronzu
  • Venus – pro ženy, z ryzího stříbra

Kampaň na Kickstarteru končí již za týden (19. 11. 2015) a náramek je možné předobjednat za 240 dolarů (6000 korun).


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 12.11.2015 18:34
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!