Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

FlexiBell - zareagujte na zvonek odkudkoliv

FlexiBell je koncept zvonku ze severu Indiegogo, na který můžete odpovědět odkudkoliv na světě. Kdykoliv, když k vám přijde návštěvník a zazvoní, zvonek vám zavolá na váš mobilní telefon. Funguje za pomocí mobilních sítí (a to v neomezeném rozsahu), ke svému fungování tudíž nepotřebuje žádné cloudové úložiště, WiFi sítě, ani osobní informace (samozřejmě kromě vašeho telefonního čísla). Ovládá se pouze pomocí aplikace. Výrobce dále vyzdvihuje jeho moderní design a jednoduchou instalaci.

FlexiBell
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Fungovat by měl s jakýmkoliv telefonem a měl by být kompatibilní i s většinou chytrých zámků na trhu, elektrickými zámky i automatizovanými branami. Využití se tak přímo nabízí lidem nabízejícím (u nás ne tolik rozšířené) P2P ubytování, neboli ubytování v soukromí. Výrobce dokonce uvádí celý seznam osob, kterým bude FlexiBell prospěšný:

  • Majitelé domů, rodiny s dětmi (pokud díte nemá klíče, ztratí telefon, … )
  • Doručovací služby (PPL, DHL, … )
  • Služby (chůva, uklízečka, venčení psů, elektrikář, instalatér, …)
  • Realitní makléři
  • P2P ubytování
  • Sousedi
  • Policie, Záchranáři, Hasiči

Zvonek bude dostupný ve čtyřech barvách (bílá, modrá, černá a červená). Na Indiegogo si jej můžete předobjednat od 89 dolarů (cirka 2000 korun), přijít by vám měl již v dubnu 2016.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 13.12.2015 18:54
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!