Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Flic - chytré tlačítko k ovládání domácnosti

Zpravodajství Business Flic - chytré tlačítko k ovládání domácnosti

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

V dnešní době se stává stále více běžných věcí „chytrými“. Máme chytré hodinky, auta, stoly, prsteny, nebo domy. Nové „chytré tlačítko“ Flic dokáže udělat „chytrou domácnost“ i bez jakékoliv jiné chytré věci (s výjimkou chytrého telefonu). Pomocí Bluetooth komunikuje se smartphonem a podle toho, kolikrát tlačítko zmáčknete, odešle telefonu příkaz. Můžete tak například vypnout budík, objednat si pizzu, udělat selfie, nebo ovládat světla.

Využití v autě

(kromě v domácnosti najde Flic využití i v autě)

Toto tlačítko by bylo zajímavé, pokud byste nevěděli jeho cenu. Za 39 dolarů (s poštovným) - 950 korun, si toto tlačítko asi moc „obyčejných“ lidí nekoupí.

Pro více informací se můžete podívat na následující video, nebo navštívit server Indiegogo, kde se Flic objevil jako první.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 9.6.2015 18:27
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
Msprg
Člen
Avatar
Msprg:16.6.2015 22:55

Som zvedavy ako by mi to samo objednalo pizzu.

 
Odpovědět  -1 16.6.2015 22:55
Avatar
Adam Ježek
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Msprg
Adam Ježek:16.6.2015 23:16

Možná to po nastavení odešle pizzerii smsku že chceš šunkovou na nějakou adresu, nebo to vytočí číslo pizzerie. A co ty víš, třeba v USA můžeš objednat pizzu e-mailem :D

Odpovědět 16.6.2015 23:16
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Avatar
nalimleinad
Člen
Avatar
nalimleinad:16.6.2015 23:48

Celkem by mě zajímala výdrž baterie.

 
Odpovědět 16.6.2015 23:48
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.