RUBY? Pohodový přivýdělek a zkušenosti pro nadšence, který nám pomůže sepsat několik článků o Ruby. Ozvi se nám na redakce (zavináč) itnetwork (tečka) cz.

Levný chytrý náremek s monitorem tepu

Zpravodajství Business Levný chytrý náremek s monitorem tepu

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

PulseBand A6 je chytrý náramek za velmi nízkou cenu (v porovnání s konkurencí), který nabídne například senzor měření tepu nebo OLED displej zobrazující nejen čas. Náramek umožňuje základní funkce pro monitorování celodenní aktivity (včetně monitoru spánku) i pokročilý monitor srdečního tepu. Komunikuje bezdrátově s mobilním telefonem, je tak schopen zobrazit notifikace z aplikací i upozornit uživatele na příchozí hovor. Měl by být také vodotěsný, stupeň krytí však výrobce neudává.

PulseBand A6

Dále nabídne například „tichý budík“, který uživatele vzbudí vibracemi. Kapacitu baterie výrobce neudává, slibuje však, že náramek vydrží na jedno nabití až 2 týdny provozu. Nabíjení probíhá přes magnetický klips, který se připojí k pinům na náramku (podobně jako například u náramku Microsoft Band 2) a trvá přibližně hodinu. Náramek je kompatibilní s chytrými telefony se systémem Android 4.3+ nebo iOS 8+ a podporuje aplikaci Apple Health.

Porovnání s konkurencí

(porovnání funkcí s konkurenčními chytrými náramky)

PulseBand A6 bude dostupný v modré, fialové a černé barvě a bude se prodávat za skoro 70 dolarů, což je přibližně 1700 korun. Na Kickstarteru si jej můžete předobjednat za 49 dolarů (kolem 1200 korun). Předpokládané dodání je v dubnu 2016.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 29.1.2016 17:47
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!