Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

RingPlus - více než obyčejný prsten

Chytrých hodinek a náramků je na trhu spoustu, ale chytrých prstenů už tolik ne. (A na českém trhu už vůbec ne.) Proto se vývojáři chtějí prosadit právě s tímto chytrým příslušenstvím. Na start-upovém serveru Indiegogo se tento týden objevil zajímavý prsten RingPlus. Jak výrobce sám uvádí – více než obyčejný prsten. A má pravdu. Samotný prsten nabídne obdobné funkce, jako většina fitness náramků.

RingPlus

(chytrý prsen RingPlus, zdroj: Indiegogo)

Prsten je celý z hliníku a k telefonu se připojuje pomocí Bluetooth 4.0. Má na sobě tlačítka pro ovládání hlasitosti, čtyři indikační LED a jedno univerzální tlačítko. V těle je zabudovaná baterie s výdrží dva dny a vibrační motorek, díky kterému vás RingPlus upozorní na zmeškané hovory i notifikace a poslouží také jako budík. Prstenem můžete ovládat i přehrávač hudby, nebo najít ztracený telefon (pomocí prozvonění).

RingPlus

(obr. zdroj: Indiegogo)

Kromě toho prsten nabízí také spoustu fitness funkcí. Monitoruje vaši fyzickou aktivitu, počítá čas strávený cvičením, spálené kalorie i vzdálenost, kterou jste ušli. Navíc umožňuje měřit srdeční tep a je vodotěsný (stupeň krytí však výrobce neuvádí).

Aplikace RingPlus

Prsten si můžete na serveru Indiegogo předobjednat za 99 dolarů (necelé 2 a půl tisíce korun), což rozhodně není málo. Pokud si ještě 20 dolarů (500 korun) připlatíte, můžete si nechat na prsten vypálit své jméno (nebo libovolný text). Prvním zákazníkům by měl přijít již v březnu roku 2016.

Zdroj: Indiegogo


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 8.11.2015 19:03
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!