Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Python týden

Sgnl: volejte prstem

Crowdfundingový projekt Sgnl na kickstarteru nám představuje jakýsi „chytrý pásek k hodinkám“. Tento pásek nám nabídne možnost vylepšit si jím své stávající ať už chytré či klasické hodinky.

Sgnl
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Co vlastně Sgnl umí? Pomocí pásku můžete telefonovat vaším prstem. Jednoduše si vložíte prst do ucha během toho, co telefonujete a mluvíte pomocí vestavěného mikrofonu v pásku. Nemusíte tak vytahovat váš mobilní telefon z kapsy a můžete na hovor jednoduše a rychle odpovědět. Další věcí, která jistě potěší je upozornění náramkem na příchozí notifikace, nebo také sledování vaší aktivity skrz aplikaci Sgnl. Tato aplikace pak zobrazuje například váš denní režim, nebo to kolik kroků jste ušli.

Chytrý pásek přenáší hlasový signál z vašeho telefonu pomocí Bluetooth a následně jej mění na vibrace, které pomocí vestavěné jednotky přenáší skrz vaši ruku přímo do ucha.

Sgnl

Pásek je možno nosit s jakýmikoliv hodinkami, ať chytrými, klasickými, nebo také samotný jako chytrý náramek. Je kompatibilní s iOS a Androidem ve verzi 4.4 a vyšší. Na baterii pak vydrží až 7 dní v klidovém režimu a až 4 hodiny aktivního používání.

Tento projekt vypadá velice zajímavě a atraktivně pro mnoho uživatelů, o čemž svědčí fakt, že v kickstarterové kampani bylo vybráno již přes 950 000 dolarů (cirka 23 000 000 korun) při požadované částce 50 000 dolarů (asi 1 200 000 korun). Do konce projektu zbývají ještě cirka dva týdny. Náramek si můžete předobjednat za přibližně 3300 korun.


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 22.9.2016 19:31
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!