Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Solární panel na batoh

SunnyBAG LEAF+ je solární panel, který si připevníte například na batoh, na kterém pak zachytává sluneční energii a mění ji na energii elektrickou. Pokud se tedy vydáte na delší túru do přírody, nemusíte se bát o vyčerpání baterií ve vašich zařízeních. Jednoduše je totiž připojíte k solárnímu panelu a dobijete.

sunny bag

Možná si právě říkáte že jste již slyšeli o mnoha podobných zařízeních, avšak LEAF+ nabízí hned několik výjimečností které jsme zatím u konkurence neviděli.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

První z nich je malá velikost a nízká hmotnost (asi 200 gramů), což panel činí velice dobře přenosným a můžete ho tak připnout na jakýkoliv batoh či cokoliv chcete. Další z kladů zařízení je celková odolnost, kterou činí hlavně jeho flexibilita a odolnost vůči vodě a prachu.

Vestavěná baterie solárního panelu SunnyBAG má kapacitu 4000 mAh a lze z ní dobíjet pomocí Lightning nebo Micro USB konektoru. Pokud nemáte ani jeden z uvedených konektorů nemusíte zoufat, k panelu se dodávají redukce například na USB typu C nebo na třiceti pinové konektory.

SunnyBAG LEAF+ je vhodný zejména pro ty z vás které baví časté chození na výpravy mimo civilizaci, nebo jednoduše pro ty co chtějí obnovitelný zdroj energie vždy po ruce. Solární panel může být váš, pokud v kickstarterové kampani: https://www.kickstarter.com/…unnybag-leaf přispějete alespoň 76 euro (cca 2 100 korun). Projekt již vybral téměř 60 000 dolarů při čemž finálním cílem byla částka 22 000 dolarů. Do konce projektu zbývá 5 dní (tj. do 23. října 2016).

Zdroj: Kickstarter


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa IT businessu
Článek pro vás napsal Pavel Junek 18.10.2016 20:58
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!