Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

540 tancujících robotů - Oslavy nového čínského roku

Zpravodajství Hardware 540 tancujících robotů - Oslavy nového čínského roku

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Oslavy nového čínského roku jsou velmi důležitou událostí pro každého číňana, a zároveň se tradičně jedná o velkolepý přehled všeho, na co si jenom vzpomenete. Na letošních oslavách se předvedla televizní společnost CCTV, která místo lidských tanečníků použila 540 robotů a 29 dronů. Roboti jsou schopni se točit, udělat stojku, prostě klasický robotí tanec. Na závěr na scénu přiletí i několik dronů, prostě podívaná, kterou musíte vidět.

A kam se hrabou naše ohňostroje...


 

 

Zprávu pro vás napsal Adam Ježek 10.2.2016 19:50
Avatar
Autor se převážně věnuje Arduinu a psaní tutoriálů z této oblasti, občas napíše příležitostně nějakou tu zprávičku. Většinu svého volného času momentálně věnuje Linuxu a/nebo Raspberry Pi. Také umí C#, HTML, CSS, PHP a Python.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa hardwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!